تبلیغات
بچه های کوچک دست های بزرگ - ثروتمندترین ورزشکاران مرد جهان
آپلود عکس

رونالدو، پردرآمدترین ورزشکار دنیا در سال 2017

نشریه معتبر فوربس اعلام کرد که کریس رونالدو برای دومین سال پیاپی عنوان پردرآمدترین ورزشکار دنیا را از آن خود کرد.​​​​​​​

به گزارش "ورزش سه"، ستاره رئال مادرید 93 میلیون دلار در یک سال اخیر درآمد داشت و توانست در رتبه اول پردرآمدترین ورزشکاران دنیا قرار بگیرد. از این مقدار، 58 میلیون دلار مربوط به دستمزد اوست و 35 میلیون دلار نیز پاداش دریافت کرده است.

 

بعد از رونالدو، لبرون جیمز، ستاره ان بی ای با 86.2 میلیون دلار و لیونل مسی، ستاره بارسلونا با 80 میلیون دلار درآمد، در رتبه های بعدی قرار دارند.

 

 

راجر فدرر(تنیس) و کوین دورانت (بسکتبال) هم در رتبه های چهارم و پنج قرار گرفتند تا 5 رتبه اول جدول امسال مانند سال گذشته در اختیار این 5 ورزشگاه باشد و تنها رتبه های مسی و لبرون جیمز در فهرست امسال جابجا شده است.

 

سایر فوتبالیست هایی که در بین 50 ورزشکار پردرآمد دنیا قرار دارند شامل نیمار (18)، گرت بیل (24) و زلاتان ابراهیموویچ (30) هستند.

 

رونالدو به تازگی قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرده و در 4 سال آینده، 50 میلیون دلار دستمزد قرار خواهد گرفت؛ به همین دلیل انتظار می رود که او در چند سال آینده، همچنان در صدر فهرست پردرآمدترین ورزشکاران دنیا جای داشته باشد


Ali_salari32@ Image result for ‫تلگرام‬‎  

برچسب ها: ثروت، ثروت مند ترین های جهان،

تاریخ : دوشنبه 30 دی 1392 | 12:39 ب.ظ | نویسنده : | نظرات