تبلیغات
بچه های کوچک دست های بزرگ - کانون هواداران سرخ(پرسپولیس)
آپلود عکس

پرسپو لیس کهکشان سرخ

آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس

گزارش-ویژه-رونمایی-از-لیست-ورودی-ها-و-خروجی-های-پرسپولیس-مدل-96-97

وب سایت رسمی برنامه نود- در حالی که برانکو نام پنج بازیکن را در لیست مازاد قرارداده تلاش هایی در حال انجام است تا دو بازیکن از این لیست فصل بعد هم در تیم بمانند.

به گزارش سایت نود، محمد آرام طبع، حامد آقایی و کرملاچعب نفراتی هستند که باشگاه هم با قرار گرفتن آنها در لیست مازاد مشکلی ندارد اما تماسهایی با شهاب کرمی و نریمان جهان برقرار شده و از سوی مسئولان باشگاه به این دو بازیکن و نماینده یکی از آنها اعلام شده لیست منتشر شده در رسانه ها را جدی نگیرید چرا که برانکو در تصمیم خود تجدیدنظر کرده و شما فصل بعد هم در تیم خواهید بود.

این در حالی است که اعلام فهرست مازاد پنج نفره در رسانه ها بر مبنای مصاحبه برانکو بوده و جنبه گمانه زنی ندارد. سایت نود مدتها پیش از قرار گرفتن منشا و خلیل زاده در لیست خرید پرسپولیس و جذب یک هافبک دفاعی(نوراللهی)،یک وینگر(نعمتی) و یک مدافع چپ یا وسط بزرگسال دیگر(آقایی) به عنوان لیست خرید تابستانی برانکو خبر داد و از آرام طبع به عنوان گزینه مازاد قطعی یاد کرد و ماندن یا نماندن نریمان جهان و کرمی را منوط به تمدید یا عدم تمدید قرارداد برخی ستاره ها و جذب گزینه های مدنظر دانست.

حالا با فرض قرار گرفتن نریمان جهان، کرمی،کرملاچعب، آقایی و آرام طبع در فهرست مازاد، فهرست هجده بازیکن بزرگسال پرسپولیس در صورت تمدید قرارداد قریب الوقوع کامیابی نیا و رفیعی با جذب سه بازیکن دیگر بسته خواهد شد.

سیامک نعمتی به عنوان وینگر مذاکراتی با ترکاشوند انجام داده و وضعیت بازگشت یا عدم بازگشت نوراللهی هم بستگی به تصمیم نظام وظیفه طی هفته آینده و موافقت یا عدم موافقت با کسری خدمت او دارد.

برانکو که به گولچ و پلی یانسکی در قلب دفاع اعتقاد نداشت و آنها را مازاد اعلام کرد به جای آنها به رغم جذب شجاع خلیل زاده نیاز به یک بازیکن دیگر هم دارد و با توجه به مازاد اعلام شدن آقایی بعید نیست خواهان به خدمت گرفتن یک مدافع زیر بیست و سه سال دیگر نیز شود.

نعمتی، نوراللهی و جذب مدافع میانی یا چپ بزرگسال سه اقدام ویژه باشگاه در ادامه فصل نقل و انتقالات خواهد بود و با احتساب تمدید قرارداد با کامیابی نیا و رفیعی لیست هجده نفره بزرگسالان سرخ ها تکمیل خواهد شد.

در این میان برخی معتقدند علی علیپور که با دو شناسنامه وارد مسابقات فوتبال شده ممکن است امسال  بزرگسال محسوب شود. در چنین وضعیتی برانکو فقط باید به فکر جذب دو بازیکن بزرگسال دیگر باشد و سایر نیازها را با جذب نفرات زیر بیست و سه سال مرتفع کند.

طبق قوانین هر تیم می تواند هشت بازیکن زیر ۲۳ سال داشته باشد و پرسپولیس از این بابت به اندازه کافی جای خالی دارد اما ترافیک و بحران در فهرست بزرگسالان به دردسر بزرگی برای سرخ ها و برانکو تبدیل شده تا جایی که اگر با کسری خدمت عالیشاه به خاطر سابقه جبهه پدرش در سنندج موافقت شود، برانکو به اجبار روی نام علوان زاده هم باید قلم قرمز بکشد تا لیست بزرگسال خالی شده و امکان بازگشت عالیشاه فراهم شود.

اخبار دریافتی خبرنگار نود حاکی از آن است که شانس عالبشاه برای دریافت کسری خدمت فعلا بیشتر از نوراللهی است چرا که برادر نوراللهی از سابقه جبهه پدرش برای کسری خدمت بهره برده و قانونا دو برادر امکان بهره مندی از کسری خدمت از این قانون را ندارند. از سوی دیگر اما هم برانکو و هم مسئولان باشگاه مشتاق بازگشت نوراللهی هستند اما به همان اندازه نیز مسئولان باشگاه رغبتی به بازگشت عالیشاه ندارند و برخی منابع خبری مذاکره با نعمتی را هم در همین راستا ارزیابی می کنند. برانکو  درباره عالیشاه این تردید را دارد که این بازیکن در صورت بازگشت همچون قبل نیمکت نشینی را برنتابد. این دغدغه برانکو در کنار روابط تیره و تار عالیشاه با ترکاشوند و خمارلو مزید برعلت شده تا در حالی که شانس عالیشاه برای کسری خدمت بیشتر از نوراللهی است خیلی ها شانس بازگشت نوراللهی به تیم پس از رفع مشکل خدمت را بیشتر از عالیشاه ارزیابی کنند.

در چنین وضعیتی مشخص نیست برچه اساسی برخلاف نظر برانکو به نریمان جهان و کرمی که بندرت مورد استفاده قرار گرفتند وعده ماندن در تیم داده شده است. ایا کسانی که تلاش می کنند این دو نفر در تیم باقی بمانند نگاهی به لیست نفرات بزرگسال تیم داشته و دقت کرده اند با عدم خروج این دو بازیکن و احتمال بزرگسال محسوب شدن علیپور پرسپولیس پس از تمدید با کامیابی نیا و سروش رفیعی به جز شجاع خلیل زاد ه و منشا نمی تواند حتی یک بازیکن آزاد بگیرد.

در شرایط فعلی که نقل و انتقالات پرسپولیس همچون استقلال در سایه عدم معرفی هیات مدیره و اختلافات وزارت ورزش و مدیریت پرسپولیس بر سر انتخاب اسپانسر از یک سو و عدم معرفی هیات مدیره جدید دو باشگاه به نوعی به حالت تعلیق درآمده و شاهد تکاپوی چندانی از سوی دو باشگاه در بازار نقل و انتقالات نیستیم. البته پرسپولیس با توجه به جذب خلیل زاده و منشا و بازگشت احتمالی عالیشاه و نوراللهی شاید فقط یکی دو بازیکن جدید دیگر بگیرد اما شرایط در استقلال متفاوت است. تکلیف آبی ها پس از مشخص شدن هیات مدیره جدید و روشن شدن تکلیف ابقا یا جدایی افتخاری مشخص می شود و تکلیف پرسپولیس هم پس از پایان شطرنج جنجالی طاهری و سلطانی فر!


قرارداد ۲ بازیکن پرسولیس با این باشگاه در نیم فصل چند سال دیگر تمدید شده تا این باشگاه از برنامه های طولانی مدت خود خبر بدهد.


کیهان ورزشی-

در شرایطی که پرسپولیس در اواسط فصل به سر می برد و به دنبال قهرمانی در لیگ برتر است، به نظر می رسد مسئولان این باشگاه برنامه ریزی برای سال آینده را از همین حالا آغاز کرده اند.

دروازه تا ۱۴۰۰ بیمه شد

علیرضا بیرانوند که اولین خرید پرسپولیس در ابتدای لیگ شانزدهم محسوب می شد، در نیم فصل خیلی بی سروصدا قراردادش را ۳ سال دیگر هم با پرسپولیس تمدید کرد. این دروازه بان که گلر مورد اعتماد کروش هم محسوب می شود، با این وضعیت تا سال ۱۴۰۰ در جمع سرخپوشان می ماند و از این بابت پرسپولیس تا سالها می تواند دروازه خود را بیمه شده ببیند.


جلوگیری از خروج انصاری

در نیم فصل لیگ شانزدهم بود که بارها بحث خروج محمد انصاری از پرسپولیس و پیشنهاد قابل توجه چینی که دریافت کرده بود، مطرح شد. باشگاه پرسپولیس نیز وسوسه شده بود انصاری را در ازای دریافت مبلغی به این باشگاه چینی واگذار کند اما در نهایت با مخالفت برانکو نه تنها این بازیکن از پرسپولیس رفتنی نشد، بلکه مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند از همین حالا ماندن او در پایان فصل را هم تضمین کنند. انصاری که قراردادش با پرسپولیس در پایان فصل تمام می شد، یک سال دیگر تمدید کرد تا ۶۰۰ میلیون به مبلغ قراردادش اضافه شده و دیگر او جزو بازیکنان ارزان قیمت پرسپولیس نباشد.


رونمایی از پرسپولیس 96-97+ جدول قراردادها

تلاش برای تمدید ۳ بازیکن

از میان تمام بازیکنانی که هم اکنون پرسپولیس در اختیار دارد، فقط ۳ بازیکن قراردادشان در پایان فصل جاری به اتمام می رسد. سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی ۳ بازیکنی هستند که قراردادشان در پایان فصل تمام می شود اما از همین حالا مذاکرات برای تمدید قرارداد این ۳ بازیکن که جزو مهره های کلیدی تیم برانکو هستند، آغاز شده است. بعید نیست که قبل از پایان فصل قرارداد این ۳ بازیکن نیز تمدید شود تا پرسپولیس در پایان فصل با خیالی راحت به فکر جذب بازیکنان جدید باشد. 


برانکو هم ماندنی است

مدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس در ابتدای فصل جاری صورت گرفت و این مربی با وجود تمام شایعاتی که پیرامون حضورش در تیم ملی شنیده می شود، تا پایان فصل آینده با سرخپوشان قرارداد دارد. به نظر می رسد با توجه به نتایج پرسپولیس ماندن او روی نیمکت سرخپوشان نیز با استقبال مدیران، بازیکنان و هواداران روبرو شود. باید دید که آیا این مربی کروات برای سومین فصل متوالی هم به ماندن در پرسپولیس رضایت می دهد یا خیر.


رونمایی از پرسپولیس 96-97+ جدول قراردادها

هدف؛ قهرمانی در قاره کهن

به نظر می رسد مسئولان باشگاه پرسپولیس در ادامه برنامه ۳ ساله ای که برای خود تعریف کرده اند، می خواهند تا مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا پیش رفته و برای اولین در قاره کهن قهرمان شوند. ابزار برای برانکو مهیاست و در صورتی که او بتواند به نتایج خوبش در لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس ادامه دهد و در پایان فصل فوتبالی جاری مجوز حضور در جمع ۸ تیم برتر آسیا را بگیرد، پرسپولیس هم با حفظ مهره های کلیدی خود و جذب بازیکنان جدید می تواند راه قهرمانی در آسیا را در پیش بگیرد.


عکس/ رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس

عکس-رونمایی-از-پیراهن-جدید-پرسپولیس

وبسایت رسمی برنامه نود - از پیراهن سرخپوشان برای حضور در هفدهمین دوره لیگ برتر رسماً رونمایی شد.

به گزارش وب سایت نود،  صبح امروز (چهارشنبه) در مراسمی با حضور علیرضا بیرانوند رسماً از پیراهن سرخپوشان در هفدهمین دوره لیگ برتر رونمایی شد.

در این مراسم حدود ۲۰۰ نفر از هواداران پرسپولیس حضور داشتند و به تشویق سرخپوشان پرداختند.


نمناک ورزشلیگ برتر فیلم و عکس جشن قهرمانی پرسپولیس 30 فروردین 96
جشن قهرمانی پرسپولیس ، جشن قهرمانی پرسپولیس امروز
تیم فوتبال پرسپولیس دهمین جشن قهرمانی در مسابقات فوتبال ایران را در ورزشگاه آزادی تهران برگزار کرد. گزارش تصویری و فیلم جشن قهرمانی پرسپولیس را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1396
بازدید : 35,333 نفر

جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر

در فاصله 3 هفته باقیمانده تا پایان مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس پرسپولیس به قهرمانی این رقابت ها رسید.جشن قهرمانی پرسپولیس

جشن قهرمانی پرسپولیس

قهرمانی پرسپولیس

 ازهفته بیست و هفتم رقابت ها پرسپولیس در تبریز میهمان ماشین سازی بود. صدر و قعر جدول رده بندی که به امتیازات این بازی نیاز داشتند.

 پرسپولیس موفق شد در این دیدار با دو گل علیپور و طارمی تیم ماشین سازی را شکست دهد و به امتیاز 62 برسد امتیازی که پرسپولیس را برای رقبایش در جدول ، استقلال و تراکتورسازی غیرقابل دسترس می کند چون این دوتیم در صورت پیروزی در همه دیدارهایشان موفق به رسیدن به امتیاز 62 نخواهند شد.

 پرسپولیس با این پیروزی سومین قهرمانی خود را در مسابقات لیگ برتر و دهمین قهرمانی خود را در مسابقات قهرمانی سراسری فوتبال ایران جشن گرفت.

برد پرگل قبل از جشن قهرمانی پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس که در هفته بیست و هفتم قهرمانی خود را در لیگ شانزدهم مسجل کرد امروز در ورزشگاه آزادی تهران پس از برگزاری بازی مقابل پدیده مشهد و برد پر گل 4 بر صفر جشن قهرمانی را برگزار کرد.

جشن قهرمانی پرسپولیس

  

 • جشن قهرمانی پرسپولیس

 

 • جشن قهرمانی پرسپولیس

 • جشن قهرمانی پرسپولیس

 

 • جشن قهرمانی پرسپولیس
 • جشن قهرمانی پرسپولیس

 

 • جشن قهرمانی پرسپولیس

 

 • جشن قهرمانی پرسپولیس

 • جشن قهرمانی پرسپولیس

 

 • جشن قهرمانی پرسپولیس

 

 • جشن قهرمانی پرسپولیس
 •  
 • جشن قهرمانی پرسپولیس

 فیلم کامل جشن قهرمانی پرسپولیس

   آپلود عکس

 

                                                                           خاطره بازی

پرسپولیس فصل 90-91

عکسهای دیدار پیروزی تهران (1-0) فولاد خوزستان

عکسهای دیدار تیمهای پرسپولیس و آلومینیوم هرمزگان
عکسهای هواداران استقلال و پرسپولیس                                                                     کریم باقری

برچسب ها: عکسهای فوتبال پیروزی، کانون هواداران سرخ،

تاریخ : جمعه 27 مرداد 1391 | 09:59 ق.ظ | نویسنده : | نظرات